Стелажі перфоровані

Стелаж перфорований 1625х665х400 мм (база) RAL 7016 (антрацит)
-10%
В наявності
Колір:
RAL 7016 (антрацит)
RAL 9001 (кремовий)

Одним з видів технологічного устаткування для торгових залів є стелаж перфорований пристінний. Це проста металева конструкція, яка включає дві бічні стойки, стінку  і полиці. Велика місткість товару при досить компактних габаритах, а також довговічність, витривалість і непримхливість до умов експлуатації роблять стелажі перфоровані незамінним елементом торгових і виставкових приміщень.

Можливості застосування конструкції

Стелаж перфорований відноситься до універсального устаткування, яке підходить, як для зберігання, так і виставкової демонстрації або викладання товарів для продажу. Причому, використати його можна як для горизонтального, так і вертикального розміщення. Перфорація на задній стінці дозволяє кріпити на неї різні гачки і прищіпки для фіксації товару.

Використовують такі конструкції як оснащення торгових залі і магазинів. Також металеві перфоровані стелажі купити можна і для застосування у сфері horeca. Лаконічний дизайн і велика місткість дозволяють використати їх в складських і підсобних приміщеннях з метою оптимізації розміщення та зберігання різних виробів і продукції.

Ключові параметри

Перфорований стелаж дістав свою назву через певну особливість - задня стінка і полиці виконані з матеріалу з перфорацією. Така конструкція характеризується рядом переваг :

  • легша вага;
  • можливість циркуляції повітря, що дозволяє уникнути розвитку вогкості при пристінній установці;
  • стильний дизайн.

При цьому, стелажі з перфорованими полицями досить витривалі і міцні. За рахунок надійності конструкції вони здатні витримувати значні навантаження у вигляді штучних виробів або фасованого товару.

Як вибирати вироби

Збираючись купити перфоровані стелажі, важливо уважно ознайомитися з їх конструкційними характеристиками. Зокрема, звернути увагу варто на такі параметри:

  • ширина;
  • висота;
  • кількість полиць.

Усі перераховані властивості безпосередньо впливають на зручність і можливості використання устаткування. При виборі важливо виміряти площу приміщення, а тоді вже відповідно до цих параметрів підбирати стелажі з перфорованими стінками оптимальної висоти і ширини для ергономічного використання простору під розміщення товарів і виробів. Якщо виникають складнощі, то можете звернутися, фахівці компанії розроблять план установки устаткування відповідно до вимог і початкових умов.

Вигода купівлі у нас

Однією з характерних властивостей компанії "Авалакс" є високий рівень сервісу. Ми ретельно перевіряємо товар на предмет справності і якості, що дозволяє гарантувати надійність устаткування клієнтам. Крім того, усім замовникам, які збираються купити на сайті компанії торгові перфоровані стелажі, ми пропонуємо вигідні умови і високий рівень сервісу.

  • можливість замовлення оптом;
  • конкурентні ціни;
  • безкоштовну консультацію;
  • допомогу фахівців з розрахунками і установкою.

Також нас відрізняє швидке обслуговування. Ми оперативно реагуємо на заявки і намагаємося відправляти товар найближчими днями. Доставка по Україні виконується транспортними компаніями на зручних для клієнта умовах оплати.

Стелажі перфоровані