Теплові вітрини

Вітрина теплова Quadros Warm
-20%
В наявності
Вітрина теплова Quadros Warm
Код товару: 14415-10
79 440₴ 63 552₴

Теплова вітрина

Булочки та піци набагато приємніше споживати гарячими - так вони насичують і здаються нереально смачними. Як це забезпечити в магазині, коли продукти швидко остигають і втрачають свій зовнішній вигляд? Теплова вітрина стає чудовим рішенням, а також економним у всіх сенсах!

Вітрина теплова - що це таке

Усім відомі холодильні вітрини, які підтримують правильну низьку температуру і зберігають якість продуктів харчування. Теплове обладнання - це вітрини з підігрівом. Вони допомагають кондитерським виробам залишатися гарячими й апетитними довгий час. Вони оснащені термостатами і тенами - нагрівальними елементами. 

Де застосовуються

Вітрина з підігрівом для випічки актуальна в багатьох закладах громадського харчування. Наприклад, популярна теплова вітрина для піци в кафе з італійською кухнею. Встановлюється це обладнання обов'язково в магазинах, націлених на виготовлення булочок солодких або солоних. Це важливий атрибут для демонстрації товару і одночасно підтримки його основних характеристик якості.

Особливості та характеристики

Перед тим як купити теплову вітрину, важливо ознайомитися з усіма доступними пропозиціями і моделями. Вони мають різні конфігурації та характеристики. Те, що характерно абсолютно для всіх теплових вітрин:

  • Компактність - не займають увесь простір, залишаючи відвідувачам достатньо місця для комфортного перебування, спокійного вибору і гарантованої покупки продукції.
  • Економічні - сучасні моделі не вимагають великого споживання електроенергії, що дає змогу заощаджувати, але підтримувати тепло виробів протягом усього робочого дня.
  • Мобільні - можна поставити в будь-якому місці, щоб відвідувачі змогли відразу ж побачити випічку і привернути свою увагу смачною їжею.
  • Представлені в різній формі - прямі або вигнуті. Це не тільки впливає на дизайн, а й дає змогу клієнтам зручніше розглядати пропонований товар.

Кожне обладнання має в конструкції бак із водою, яка дає змогу підтримувати необхідний рівень вологості. Головна функція теплових вітрин для кондитерських виробів полягає в рівномірному і регулярному підігріві. Це залишає клієнтів задоволеними, адже холодну піцу ніхто не любить!

Незважаючи на підтримання теплого середовища, властивості та якість продуктів харчування не псуються. Це ще одна особливість цих нагрівальних вітрин.

На що звернути увагу при виборі

Купити вітрини для випічки без досвіду вибору складно. Але якщо враховувати наведені нижче критерії, обладнання порадує ефективністю і довговічністю.

Розмір і об'єм - вітрини можуть бути компактними, або ж навпаки, широкими і габаритними, що зі свого боку дасть змогу викласти більше товару для демонстрації. Необхідно виміряти приміщення, щоб вибрати правильний розмір обладнання.

Призначення відіграє велику роль - від цього показника обирається тип вітрини: закритий або відкритий, вертикальний або горизонтальний широкий. Крім того, важливо, щоб теплова вітрина відповідала дизайну інтер'єру і задуму. Рекомендується відмовитися від тих моделей, між якими утворюються при розстановці щілини. 

Вітрина для гарячих страв має бути простою в обслуговуванні, оскільки в ній зберігається їжа відкритого типу. 

Необхідно приділити увагу матеріалам, з яких виготовлена конструкція. Вони мають бути не тільки міцними, а й якісними, такими, що не викликають алергії у людей, які перебувають у приміщенні, без запаху і шкідливої фарби.

Нагрівальні елементи можуть бути різної потужності, що впливає на швидкість і якість нагріву їжі. Немає необхідності купувати дуже потужну установку, якщо потрібно нагрівати невеликі за розміром вироби з тіста на короткий термін.

Чому вигідно купувати у нас

Купити теплові вітрини в Україні можна в нашому магазині. У каталозі доступна ціна і якість - обладнання служить довгі роки і не виходить з ладу. Його також легко монтувати і надалі обслуговувати без зусиль. По Україні здійснюється доставка за вигідним тарифом, а в місті Київ вітрини можна фізично оглянути і самостійно вивезти. Економічні та компактні моделі доступні до замовлення вже сьогодні!

Теплові вітрини